Zdarma ke stažení pro Vás

Stáhněte si zdarma e-book s důležitými pravidly pro hubnutí, kalorické tabulky nutričních hodnot jídel i potravin nebo se přihlašte do kurzu hubnutí.Kurz hubnutí zdarma

Připravili jsme pro Vás ZDARMA seriál praktických tipů, které Vám odhalí tajemství úspěšného hubnutí. Tato doporučení využily stovky českých a slovenských klientů. A nyní je můžete získat bezplatně i Vy!

dozvíte se, jakých nejčastějších chyb se lidé dopouštějí a proč nejdou kila dolů, ikdyž se snaží

co do jídelníčku zařadit a čeho se naopak vyvarovat


získáte zajímavé bonusy, které Vám poradí, jak si jednodušše sestavit jídelníček

dozvíte se, jaké triky používají obezitologové při léčbě nadváhy


obsahuje 8 let kumulovaných zkušeností našich poradců

*  Email:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz


E-book ke stažení zdarma

Na více než 20 stranách se podrobně dočtete o devíti základních pravidlech, jak zhubnout, mít více energie a svou váhu si udržet bez následného jo-jo efektu.

Obsahuje praktické informace, které jsou důležité nejen v rámci redukčního programu, ale hlavně celkového zdravého životního stylu a přesto jsou často podceňované.

*  Email:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz


Kalorické tabulky zdarma

Obsahují nutriční a energetické hodnoty potravin, nápojů i hotových jídel. Pomohou Vám lépe si hlídat svůj denní příjem kalorií, ale i bílkovin, sacharidů, tuků a důležité vlákniny.

Zjistíte, jaký výdej energie máte při různých činnostech a díky tomu si můžete lépe snížit a udržet svoji váhu. Údaje jsou na 100 g (v případě, že není přímo uvedeno jinak).

*  Email:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz